بازدید وزیر محترم دفاع

بازدید وزیر محترم دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح از صنایع بنیان موتور

وزیر دفاع خبر داد:
تولید موفق سیستم‌ها و زیرسیستم‌های رانش انواع شناورهای دریایی

 

خبرگزاری فارس: وزیر دفاع از طراحی و تولید موفق سیستم‌ها و زیرسیستم‌های رانش انواع شناورهای دریایی با بسیج و به کارگیری ظرفیت‌های بومی، دانش وخلاقیت‌های نخبگان کشور خبر داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، احمد وحیدی با حضور در صنایع بنیان موتور تبریز وابسته به سازمان دریایی وزارت دفاع، از بخش‌های مختلف این صنعت بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ایران اسلامی با بسیج ظرفیت‌های بومی، دانش و خلاقیت‌های نخبگان کشور و مشارکت بخش خصوصی در کنار توانمندی‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی در طراحی و تولید سیستم‌ها و زیرسیستم‌های رانش انواع شناورهای دریایی  به پیشرفت‌های چشمگیری در این زمینه دست پیدا کرده است.

 

عکس مرتبط بازدید وزیر2
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عنوان داشت:  پایداری و پیروزی ایران اسلامی در گرو خوداتکایی و خودکفایی است که توانسته کشورمان را درمنطقه و دنیا به عنوان نمادی از ظلم‌ ستیزی و مقاومت در برابر زورگویی مطرح کند.
وی برخورداری آذربایجان شرقی را از وجود استعدادهای ناب همچنین نخبگان برجسته، عاملی دانست که توانسته صنایع دفاعی مستقر در منطقه را ازبالندگی و پویایی مطلوب برخوردار کرده و حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تلاش مدیران، متخصصان و کارکنان صنایع بنیان موتور تبریز را قابل ستایش خواند و گفت: تلاش‌ها و دانش این عزیزان تداوم‌بخش راه امام راحل و شهدای سرافراز ایران اسلامی است که جان و هستی خویش را فدا کردند تا این کشور امروز موجب هراس دشمن شده و به بالندگی و شکوفایی در عرصه‌های گوناگون برسد.

دیدگاه ها